2021.02.01.
Adminisztráció

Ha örömmel fogadnád az ügyfelek segítségkérését akár személyesen akár telefonon keresztül, aktívan részt vennél egy prémium kategóriás autószalon és szerviz mindennapjaiban és szeretnél egy professzionális csapat tagja lenni, akkor várjuk jelentkezésedet!

Információs munkatárs

Legfontosabb feladatok:

  • ügyfelek udvarias, segítőkész fogadása, eligazítása az autószalonban;
  • telefonos információ- és segítségnyújtás (nem műszaki kérdésekben);
  • szerviztanácsadó és értékesítő kollégák munkájának adminisztratív segítése.

A jelentkezés feltételei:

  • minimum érettségi;
  • ügyfélorientált szemlélet, határozott fellépés, kulturált megjelenés;
  • fejlett empátiás és kommunikációs készség;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • ügyfélkapcsolat terén szerzett tapasztalat;
  • kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás előny
  • az autók iránti érdeklődés előny.

Amit kínálunk:

  • egy stabil, piacvezető multinacionális cégcsoport biztonsága,
  • kulturált, színvonalas munkakörülmények;
  • professzionális, támogató csapat;
  • fejlődési lehetőség.
Porsche Szeged
6724 Szeged
Sárosi utca 11.
Telefonszám: +36 62 549 400